Bugün benim dogumgünüm

, , Leave a comment

Bugün benim dogumgünüm bilog. Milletin birbirine megri crismas mesaji attigi, arada beni kaynattigi bir gün bugün. Hiç biryer açik degil, hiç bi arkadasim müsait degil hepsi o kiymetli bayramlarini kutluyorlar.

Kazik kadar olmusum tabikide kutlama yapma, pasta üfleme hevesim geçmis gitmis benim düsünceler “ulan o kadar sene yasadik da niye yasadik ki?” seklinde.

Bu blogtaki en eski yazilarimi okuyorum arada saçma salak seylere ne offf püfff demis durmusum. Yok okuluydu yok sinaviydi yok askiydi yok aile dertleriydi.. Büyüdükçe sorunlarda  büyüyormus “ucunda ölüm yok ya” diyip takmamaya basliyormussun.

Anca bugün ruh halim böyle yarin sabah kalkip tekrar issizligimi ve asksizligimi tam gaz kafama takmaya devam edecegim 😀

Ablama bi tanidik mesaj atmis bugün ee Kübra’nin dogumgunune plan var mi diye? Kendisi dogumgunu nu birak evliligin ilk 11 ayini ay ay kutlamis bi insan ki dogumgunune bisey planlamamak olagandisi onun için. Valla insani zorla beklentiye sokuyolar blog ya. Herkes dogumgununde 50 tane pasta üfürüyo. Hayir sismanlamiyolarda.. Kimisine kocasi ayfon aliyo koyuyo gururla “yaa kocisimden” felan tarzi biseyler, kimisinin is yerinde arkadaslari kutluyo “yaaa canim arkadaslarim” felan yaziyor. Kimiside ben gibi herhangi bir gün gibi geçirip gidiyor iste. Ne var hepimiz böyle olsak hi? Dogumgünü ve sevgililer gününü hayatimdan çikariyorum ve evet bugün 24 yasimi tamamlamis olmayi reddediyorum.

Niye reddediyorum? Cünkü evde kalmis bir kizin seneler önce söyledigi gibi : “yaa 25ten sonra gelinlik yakismiyo ki” O yüzden 25 olmamam lazim.

Hadi “megrikrismas”
 

Leave a Reply