Dis bugdayi

, , Leave a comment

Dün bir dis bugdayi merasimine davetliydik. Bence çok saçma ben ugrasamam ama tabiki de davet edilirsem giderim zira bedavadan pasta börek baklava demek benim için. Dün aksam 6da deli dana gibi acikip annemle yemek yemistim gitmeden.  Belki pastasi böregi azdir diye düsündûm. Bi kere ayni bu sekilde bi davete gitmistim ve aç dönmüstüm. Saat 8 buçuk gibi eglencenin yapilacagi yere gittik. Iceri girmemle uç bes kenafir gözlü kadinlarin bakislarini yakalamam bir oldu. Bende en tenha uçta bir yere geçtim ablamla. O bakislari nasil tarif edebilirim bilmiyorum, haset dolu degil de sanki böyle bastan asagi süzer gibi, hasetle bosvermislik arasi bi yerde tuhaf. Ay neyse belki bende farkinda olmadan öyle milleti süzüyorum bilemiyorum yani 😀

Aksam yemek yedigime pisman olarak kendimi böreklerin sarmalarin köftelerin dizildigi masaya dogru attim. Tabagima uçer beser doldurup yedim…. tabiki de sadece 1 tabakla yetinmedim. Isiklar kapanip millet dans etmeye baslayinca çaktirmadan üçer beser daha attim tabagima. Amacim sonradan kalkip oynayip yediklerimi yakmakti ama.. müzik o kadar kötüydü ki. Bide ortalikta çoluk çocuk.. 14-15 yasinda bi kizin içinden Rihanna çikmaya çalisti ama basarili olamadi. Hepimiz “wuhuuuuuu” diye bagirdik gaza geldi yavrucak.

Gecenin ilerleyen saatlerinde eglencenin kadinlar arasi olmasinin verdigi rahatlikla bazilari kendilerinde geçtiler oynarken.

Bizde yemekten kendimizden geçmistik.

Eve daha sisko dönmüstük.

Midemizde börekler, çantamizda magnetler.

 

Leave a Reply