Evrensel üçgen sonuçlari

, , Leave a comment

Selam bilog. Ben su astrologlarin evrensel üçgenini yanlis anlamisim ya tamamen. Kadersel biseyler olucak is bulucam ask bulucam derken, kendimi saçma sapan bir ask üçgeninin içinde buldum. Abim ve nisanlisinin. Wuhu. En sevdigim. Bunlar tartismis bisey olmus ikiside gelip bana anlatiyor. Hayatinda dogru düzgün iliski olmamis bana. Bende ikisine “kendi aranizda çözün” diyip basimdan savmayi dusunuyordum ki olmadi savamadim. Hala basimdalar. Su an ikisi tarafindan mesaj yagmuruna tutulmus vaziyetteyim. Hangisine laf yetistircem sapittim.  Söyle söyliim en son kiz yüzügü firlatmis. Artik geri takarmi bilinmez. Neyse kazik kadar olduklari için kendileri adina pek üzülmüyorum.

Evrensel üçgenin baska bir ucu bana Yohan’in atmadigi mesajla görûndü. Simdi bu beyaz atli prensimizi ben instagram dan takip etmistim. O da beni takip etmisti. Ama bi bok olmamisti. Baktim agaçlarin içinde bi resmimi begendi ben hoppaa dügün salonu felan bakmaya baslamistim. Sonra 3-4 tane daha resim ekledim güzel güzel sirf o begensin diye. Herkes begendi o begenmedi. Dedim bu beni aldatiyor. Baktim Fas’a tatile gitmis biçislarla. Neyse dedim gençtir yapar. Bu dönünce ben hemen mesaj attim.

(Kendisi ev yerinde çalisiyor)

“Merhabalar sizi ekledim ama kendimi tanitmadim, ev yerindemi çalisiyorsunuz?”

“evet neden?”

“Biz tasincaktikta amcalarim sizi taniyormus öyle ekledim yardimci olursunuz diye”

“Peki sali günü benle kontaga geçin”

Hayatimdaki en boktan konusmaydi. O an aska küstüm. Zaten benim dedektif ablam bulmus, çocuk arabasini satiliga koymus. Beyaz atida altindan gidiyordu. Ablamla o kadar issiziz ki çocugun hayatina sardik uzaktan. Zaten suraya sunlari yazdigimi duysa ne düsünür düsünmek bile istemiyorum. Neyseki fransiz ve anlamaz.  Ha bu arada söylemeden geçemicem bugün sali ve ben onla kontaga geçmedim belki o geçer diye. Geçmedi pis. Neyse ya tasinmicaz ulan! Abim evlenio diye tasincaktik o da olmasa kaldik

Ucgenin bir baska ucuda yine bana instagramdan göründü. Zaten çok az kisinin takip ettigi profilimde her fotografima begeni atan bi adam vardi. profilinde de yok reklamci cart cort biseyler yaziyordu iste. Fato (kuzenim) ve ablamdan olusan watsapp grubumuzda attik tuttuk. Kesfedilcektim ve reklamlarda oynayacaktim. Kuzenim ve ablamda Hadisenin, Bensu Soral’in ünlenen kardesleri gibi benim yanimsira ünleneceklerdi. Lan adamin kulagina mi gitti noldu adam tak kesti begenmeleri. Bizde kurdugumuz hayallerle kaldik löpçük gibi.

 

Velhasil o çok essiz benzersiz evrensel üçgenin bendeki sonuçlari böyle oldu. Bu üçgenin bidaha buralara ugramamasini temenni edip iyi geceler diliyoruz efenim hepinize.
 

Leave a Reply