Futuroscope ta çalismak

, , Leave a comment

 

Selam corç. Futuroscope a öylesine basvurdum Paristen gelmeden önce. Geçen pazrtesi mülakattan geçtim. Sari saçli masmavi gözlü minyon bi kadinla görüstüm. Tam 1 saat sürdü. Abim disarda agaç oldu kök saldi. Bikaç kagit kürek isinden sonra kadin geldi: neyse seni ise kabul ediyorum diyerek.

Bu kadar da belli etmeyin lan beni ise yalnizca acil elemana ihtiyaciniz oldugu için aldiginizi. Neyse ne?

Sonra elbise felan verdiler iste, çöpçü kiyafeti gibi (onlara lafim yok) mavi don üstüne turuncu tisört, onun üstüne gri ceket. Bravo valla, kim bulduysa.

Sali günü ise gittim, saat 2den aksam 6ya dek. Biseyler gösterdiler felan. Arthur oyuncaginin (7D sinema) oldugu binadaydim ben. Fena degil dedim, yaparim dedim.

Dün saat 9:45ten 15:45e kadar çalismam gerekiyordu. Neyse gittim 9:45te herkesin surat mahkeme duvari gibi. Herkes herkesin arkasindan konusuyo zaten hemen çaktim köfteyi. Kim kimi sevmiyo, kim kiminle kanki felan. Bariz ortada. Ortada olan bisey daha varsa oda bendim; yönlendirilmeyi bekleyen.

Neyse 2-3 saat geçti, öglen 1 e geliyordu vakit, kadinin birine sordum: yahu öglen yemegi arasi yok mu? “yok ” dedi.

Megersem 6 saatdan fazla çalisiyorsan mola oluyormus. E iyide o nasil çalisma saati ayarlama? Saat 3e dogru benim karnim belime yapisti, bi 34 bedene felan düstüm  o ara.

Dedim siçarim böyle ise dünyaya kaç defa gelicem? Bugün sabah gittim iste, yine o minyon sarisin kadin geldi, birakicam dedim. Aaa ama biz konusmustuk sana sans verdik dedi.

Heee canim sans.

Bidaha buraya basvurma alinmazsin dedi.

Iyi tamam önünden bile geçmem.

Giderken de direk çik, oyuncaklara binmeden dedi.

Benim sol gözüm hafiften segirmeye basladi, agzini burnunu kirasim geldi.

Cikiyorum zaten isterseniz gelin kontrol edin, dedim.

Kaldi.

Uyuz, yelloz, kendini bisey sanan pis. Al parkinida basina çal.

 

Bu arada Futuroscope a felan gitmeyin, 45 euro aliyolar sizden, hersey ates pahasi içerde (yiyecek, icecek) ve bindiginiz seylerde de en az yarim saat kuyruk bekliyonuz.  Degmez. Ha asiri zenginseniz Pass Premium alabilirsiniz 100 euroya hehe. Haydi kolay gele.

 

Leave a Reply