Haftasonu

, , Leave a comment

Ablam gelmis diyo ki “yaa haftasonunu mu buldun hasta olacak?” Hayir haftaiçi olsam nolacak ki? Haftasonumla haftaiçimin bir farki olmadigini hala bünyelerimize kabul ettiremedik. Gerçi haftasonlari zaten kimsenin çalismadigi için ekstra bi rahatligimiz oluyor tabi. Evde oturmaktan ötürü daha az kendimizi kötü hissediyoruz.

Dün aksam yalvardim yakardim Allahim yeter artik bundan sonra zinde uyanayim, kendime etrafima faydalari seyler yapayim… Duam kismen de olsa kabul olmus sayilir. Yani zinde kalkmadim tabi ama diger günlere göre daha erken kalkmam bile büyük basari. Saat 8 buçuktu. Gerçi sonra iki lokma ekmek yiyip ilacimi atip salondaki çekyata üzerimde bornoz görünümlü beyaz robdösambrimla kutup ayisi gibi serilip azicik uykuya dalmis olabilirim. Neyse.

Bogazim hala aciyor. Böyle gûnlerde bogazimi kesip atasim geliyor. Gittim bi dilim limon kemirdim iyi geliyormus diye. Gerçi ne yapsak ne etsek te bundan mucizevi bi sekilde kurtulus yok. Bi kaç gün illa o bogaz aciyacak, illa o burnum kipkirmizi olana dek sümügüm akacak..

Of bi gribede amma mizmizlandin deme hakkina sahipsiniz. Bende sôylüyorum kendi kendime hele ki hastanede binbir çesit hastalik yuzunden yatan insanlari dusununce. Ama napim kodum bozuk.

Faydali isler yapma umudumu gün boyu koruyacagim.

Bakalim
 

Leave a Reply