hayat çok comologgo.

, , Leave a comment

Of bilog. Dertlerim ve ben yine burdayim. Surayada hiç guzel bisey yazamadim aq. Ne zaman darlansam burda buluyorum kendimi. Napçan çekecen iste, mecbursun! Mutlu oldugum zamanlarda hiç umrumda bile deilsin kusura bakma.

Bazi üsenikler market arabasini evlerine kadar götürürde sonra bi kenara birakir ya, yazik yolun kenarinda bulur kendini o market arabasi, çocuklar biner tepesine felan çileler çeker.

Benide kader tee götürdü fin bucagina ve kendi halime birakti oralarda. Nerdesin simdi kahpe kader?

Efendim üçgen beliriyormus bu hafta gökyüzünde ve benim dogum haritamin bilmem neresine denk geliyormus kadersel seyler olcakmis bilmemne. Ulan degil uçgen altigen gelse benim hayatta degisiklik yapamazmis gibime geliyor. Su kiz ne süper dolunaylar, ne gerileyen venüsler ne kiviran jüpiterler gördü : bi bok olmadi.

Bazi anlar vardir ya, açik seçik bisi beklersiniz isaret ne bilim biri ben magazada helal salam, sucuk ararken kartini uzatsa ve  reçel reklami çekicez oynarmisin dese. Ya da bi kaç çekilise katilmistim su an hatirlamadigim, bana çikmis olsa arasalar felan, verseler altima son model arabayi. Ne bilim lan, hayal edebildiklerim bunlar iste. Hep mi baskalarina olur böyle seyler bilmem.

Bu sene paso aglatti beni bu kader. Eylulden beri agliyorum. Son 3 aydir anira anira hemde. En son ne zaman kahkaha attim hatirlamiyorum.

 

 

Leave a Reply