Hey stalker

, , Leave a comment

Ulan bi kaç ay önce abimgilin çocuk sahibi olacagini hiç kimseye söylemememize ragmen burda herkesin bir anda haberi oldugunu duyunca sasirmistik. Bloguma yazmistim evet. Ama ne bilim anasini satim. Burdan kimse okumuyordur demistim sonuçta kimseye bahsetmemistim. Bugün hiçççç mi hiççç sevmedigim birinin okudugunu duydum. Ve anladik. Herkese o yaymis büyük bi ihtimal.

Ya onu bunu birakayimda Hadi madem stalkliyon bari yakalanma, ne bilim ona buna bisey deme. Ay neyse kiymetli nöronlarimi bi amip için harcayamayacagim.

Ve buraya çok önemli bi haberi yazmak için geldim aslinda. Ulan yeni ev yeni enerji yeni insanlar derken, hayatimda çok istedigim sey yakinda benim olacak sanirim. O da yalniz ve yalniz kendime ait bir oda ! Zira ablamla paylastigimdan yakiniyordum biliyorsunuz. Esyalarimiz üst üste duruyordu, en sevdigim ruju kullaniyordu, kremlerimi çaliyordu asassfsf

Bi kaç ay önce amcam rüyasinda görmüstü, ablam evlenmis yaninda kocasi, herkes önlerinde el pençe divanmis felan. Vayy demistik ablam turnayi götünden vurucak galiba.

Ve evet blog.. Ablam o önünde el pençe divan durulacak kiymetli kisiyi buldu. Bu konu hakkinda daha fazla simdilik yazmayacagim stalker yüzünden ama.. neyse dügüne davet etmeyiz kendisini ona burdan detaylari bizzat aktaririm lol.

Böyle bi ortama nasi düstüm ben arkadas ya ruhum ne kadar elit halbuki 😀

 

 

Leave a Reply