Istikrar

, , Leave a comment

Selam kristel. Bugünkü konumuz istikrar. Günler akip gidiyor ay sonuna gelmisiz bile. Bense hala is aramamaya devam ediyorum. Madem is aramiyorsun blogunla bari ilgilen derler adama.. o da yok. Hayatimda bisey olmuyor ki ne yazayim? Yeminle artik hiç birsey tat vermiyor sanki. Insan issizken nasil kendini böyle bok parçasiymis gibi hissedebilir ya? Sanki herkes çalisiyo dünyada. Belki ben hiç bi sey yapmamak için yaratildim olamaz mi? Olabilirmis gibi..

Neyse ki 10 gündür istikrarli bi sekilde yaptigim 2 sey var:

  • zikir
  • pilates

Namazi anca bi kaç gün kilabiliyorum bari zikir çekeyim de az buçuk huzura ereyim diye google da arastirma yaparken karsima uveys zikri çikti. O nu yapiyorum yaklasik 2 haftladir. Insanlar neler yazmis ya yok huzura erdim yok rüyamda su çikti bu çikti. Allah var ilk baslarda ay acaba bende de olurmu ki diye basladim. Bakiyorum ki olmuyor. Ama neyse devam edeyim bari zikirden zarar gelmez heralde..

Vucudum bi patetesin seklini alirken, içimden bir ses dur dedi; geçen yaz Türkiye ye gitmeden 2 hafta yapip inceldigim pilatese yeniden basladim. Ebru Salli nin vidyolarina bakiyorum youtube den, tabikide her hareketi yapamiyorum ama … iyi gidiyo ya. Az buçuk inceldim gibi hissediyordum ki tartiya çiktim. Hayatimda daha önce hiç görmedigim 69 kiloyu görünce bi basim dönmedi degil. Neyse zaten fit görünmenin kiloyla bi ilgisi yok dimi?

Velhasil kelam, insallah bu istikrarli oldugum konulara yenilerini eklerim

(Ekleyemedi)
 

Leave a Reply