Kasimda grip baskadir

, , Leave a comment

Kasimda ask bambaska olmadi hiç. Hep ayni yalnizligimla dimdik yasamima devam ettim. Ediyordum.. ta ki grip olana dek.  Arkadas o kadar da dikkat ettim ha, nolmus dün mont giymeden disarda iki dolandiysam? Nolmus dün azicik tisörtle yattiysam? Bu sabah (öglen oldugunu biliyorsunuz) burnum tikali, bogazim acili uyandim. Uyanmanin en boktan hali resmen, kalkiosun geri yatasin da var ama kalkmak zorundasin ilaç atmak için..

Canin hiç birsey istemez. Dolaba bakinirsin dolapta da bisey yoktur zaten hemen agzina atmalik. Bu sabah dolapta kaymaga benzer bisey gördüm çikardim ekmege sürdüm üstüne tam bal gezdircektim ki annem yogurt oldugunu söyledi. Yikildim. Iki lokma aldim, ilaç attim ve içerdeki çekyatta tüm ögleden sonra candy crush oynadim. Bu oyunuda eskiden deli gibi oynardim simdi yeni bisey gelistirmisler, 3-5 saat sinirsiz can ödülleri var. Tam bana yakisir sekildi o 3-5 saatimide bu oyunla geçiriyorum. Kisacasi bi ilerleme kaydetmiyorum (oyun disinda).

Su siralar herkes bi aksiriyo tinsiriyo. Burunlar tikali. Hep bi genizden konusmalar felan. Gerçi hep o Sophie nin yüzünden. Geldi sarildi öptü. Sonra hastaydim ki ihihihi dedi cani. Yani dün montsuz gezip kemiklerimin bile soguktan zangir zangir titremesinin bu iste bir parmagi yok tabikide.

Neyse su an biraz daha iyi gibiyim, hem ilaçlar hem götü devirip yatmam artik ara ara içtigim limon suyu ve zencefil takviyesinin faydalarini gördüm. Ama bu gece veya yarinki en ufak bir üsüme beni bir hafta yataga baglayabilir gibime geliyor.

Dizi mizi izliim bari gidip. Annem kanatsiz kuslar ve vatanim sensin arasi gidip geldi bütün aksam. Kanatsiz kuslar kadar ööyyyyhk bi dizi var mi ya? Vardir kesin.

Ay hadi ben kaçtim
 

Leave a Reply