Patara Plaji

, , Leave a comment

Temmuz 2016 – Patara Plaji / Antalya

Her fotografin ayri bi hikayesi vardir biliyorsunuz. Yogun issizligin vermis oldugu bol zamandan ötürü oturmus eski albumleri didiklerken karsima neler neler çikti. Hatta bunlarla ilgili bi kategori bile açmaya karar verdim.

Ablamin eline tutusturmusum bizim antika fotograf makinesini, antika diyorum zira telefonlarin pikseli bile bizim makineden yüksek, yanimizda tasiyoruz iste külür gibi gittigimiz yerlere  turistiz ya güyaaa. Neyse  ablama demistim iste beni söyle hazir deniz bosken artistik bi sekilde çek, “düsüncelere dalmis” çikayim…

Aklimda bu resmi sosyal medyada paylasip altina da “gidenler dönmez, gemiler nerde? vs” türünden sitemkar, beklenti içinde, hayalperest biri olarak yansitacaktim…

Hayalimdeki resimde saçlarim rüzgardan hafif dagilmis, etegim uçusmus, ben ZAYIF çikmis, mükemmel bi açi beklerken, 46 beden çiktigim, koca ayaklarimin kuma gömüldügü, saçimin ucusmadigi, etegimin paçasi islanmasin diye yukari kaldirdigim saçma sapan bi resim ortaya çikti.

Ben yinede istedigim o düsünceli resme kavusamasamda, Patara plaji güzel miydi? Tabiki… Biz sabah ugramistik öylesine, deniz dalgali olunca  giresimizde gelmedi açikcasi. Orda kafeye benzer bisey vardi, bi masaya 5 kisi oturduk ama içimizden sadece bi kisi kahve içti , bizde yer kapladik iste olay bundan ibaretti.

Yalniz kumu, manzarasi felan güzel yani ay durun Patara yi kötülemis gibi oldum. Ama yani Fransa da kigelgitli çamurlu sahillerden bin kat iyidir!

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.