Rüya

, , Leave a comment

Mübarek aydayiz, tamam su an için oruç tutmasamda insan söyle bol ak sakalli dede ve özlü sözler/nasihatlar içerikli rüyalar görmek istiyor. Cevremde çok Peygamber Efendimiz (s.a.v.) i gören varki sanki benim bi  yanim eksikmis gibi hissediyorum. Tamam öyle çok iyi bi kul olmasamda isaret dolu bi rüya görmek istiyorum bigün. Su “bi rüya gördüm hayatim degisti” diyenlerden olmak istiyorum ama nerde..

Gelelim bu gece ki rüyama. Dün ögleden sonra oturup amaçsizca esra erol’u izlemistim. Herkes yine birbirine bagiriyordu. Ne kadar igrenç bi program ama izledim iste napim Muhtemelen salagim.

Velhasil gece rüyamda esra erol’un evine gitmisim. Kuçuk oglu Omer’e bakici olarak. Cocuk çok komikti ya biseyler anlatiyordu gûlüyorduk felan. Babasida elinde telefonu video çekiyordu. Zira kendisi sürekli cocuklarinin videolarini paylasiyor instagramda (bi ara bakmistim aklimda kalmis). Saate baktim sabah 8 esra çikti bi yerden sanki programa gider gibi “Allah Allah bu kadin bu saattemi hazirlaniyormus daha programina çok var” diyorum içimden. Velhasil çocugu ben uyutuyorum çekyatta. Her ne kadar zengin olsalarda çocuk çekyatta yatiyordu hayret birsey. Sonra esra erol geldi kocasi felan hepsi salonun orta yerine boylu boyunca uzandilar uyudular. “Lan bunlar ne uykusuna yatti böyle?” demeden evden çiktim.

Ablamla astrolojiye sarmis oldugumuzdan ötürü, hangi ünlülerle karsilassak bi etkilesim olur acaba ? diye kivranip analiz yaparken su seviyor sevmiyor dizisindeki süpersonik ultra yakisikli zengin iyi kalpli çocukla eger birgün karsilasirsan Kübra birbirinizden etkilenirsiniz dedi bana. Onun Venüsü benim bi yerime (haritada) görünüm yapiyormus bilmemne. Niye bunlari anlatiyorum?

Esra Erolun villasindan fakir bakici olarak etrafta yurumek için çikiyorum. Peri bacalarina benzer biseyler var ötede. Hayret bu ne böyle gidiyimde resim çekeyim instagram’a atayim derken, bi grup gencin oraya dogru gittigini görüyorum. Uzaktan biri bana gülümsüyo sonra dönüp gidiyo bi yere yetisir gibi. Lan bu kim derken, bakiyorum aaaa seviyor sevmiyor daki patron. “Gökhan beyyy” diye bagirip arkasindan yetisiyorum ve ezik bir fan gibi “fotolaf çekilebiliymiyiz?” diyorum titreyerek. Derdim daha sonra o fotograda bakip bakip baglama büyüsü yapmak 😀 töbe bismillah tabiki de instagrama atmak..

Neyse tabi etkilesim felan olmuyor onun cephesinden. Bende kendimi baska birinin yaninda buluyorum ünsüz. Onlada resim çekiniyorum, konusuyoruz felan. Sonra esra ariyo ” ömer uyandi gelsene nerdesin ” diyo. “Bu da ask hayatimin içine etti” dyorum içimden ve kosar adim eve dogru gidiyorum. Sonra o çocugun ismini sormadigimi hatirliyorum bi kosu gidip koluna adimi soyadimi yazip kulagina “beni bul” diye fisildiyorum.

Ve uyaniyorum.

Iste her gece böyle saçma sapan bilinçalti rüyalari görüyorum. Rüyamda da fakirim. Gökhan’la karsilasma ihtimalim bi ünlünûn evinde çalismaktan geçiyo, zaten yinede kendimi ünsüz biriyle buluyorum.  Kisacasi mortingen şitrayze.

öf ya.

Dipnot: Fotograf benim kuzuma ait.

 

Leave a Reply