Son staj günü

, , Leave a comment

Ay resmen hafta basindan beri ça-li-sa-mi-yo-rum. Böyle bisey olamaz, zaten ben birakmasaydim staji büyük bi ihtimalle kovulurdum gibime geliyor. Anlamiyorum kendimi.

Içimde öküz kadar bi sikinti var, gögsümün ortasina oturmus gibi, nefes bile zor aliyorum sanki. Neyin beni mutlu edecegini ögrenmek istiyorum. Hep bu bizim bölümden sorunlu kadin yüzünden. Nalet mendebur. Kadin iki haftadir baski yapiyo dur diye. Yahu istemiyorum kardesim. Birakacam. Sonra demez mi ” sinifta kalacagini sana garanti edemem, jüri karar verecek”.

Hayir bide kendisi zaten jürinin ele basi, neyin havasini atiyo anlamadim. Illa bi strese sokacak ya, onun lafini dinlemedik ya. Illa giciklik yapacak uyuz. Karari o verecek halbuki.

Ay su an onu bi kasik suda bogmak istiyorum. Herkesten herseyden nefret ediyorum. Bilog nolcak benim bu halim.? Eskiden ne güzeldim lan? Laylaylom. Buraya yazardim gerçi yok sevgilim msj atmadi yok söyle yapti böyle yapti, aman ödev var aman sinav var. Lan zaman geçtikçe dertlerin boyutuda degisio. Lan onlar dertmiymiss?? diyosun kendi kendine. Ben ara ara ayaklarim büyük diye agladigimi bilirim ortaokulda ya hahaha. Yada suratimda sivilce çikti diye. Simdii? hiiiiiiiiç.

Disaridaki problemlerden çok içe yönelmis durumdayim. Sabah kalkmamin bi anlami var mi? Peki gökteki uçgen? Bugün güzel bisey olur mu? Nasil mutlu olabilirim? Nasil faydali seyler yapabilirim?

Evdekilerde bikmis vaziyetteler asik suratimdan ama napim!

Ay birini bulsamda evlensem bari.

Bunu söylicegim aklimin ucundan geçmezdi.

 

Leave a Reply