Yüz gösterilip astar isteyenlerde bugün

, , Leave a comment

Gecen hafta patronum söyle dedi:

Kendi istedigin gibi saatlerini ayarlayabilirsin, istersen sabah gel oglen eve git uyu sonra çalis ya da persembe aksam evine git, ordan çalis, ya da ofise gelirsen öglen yarim saatte agzina ton balikli sandvici göm isten erken çik vs.

Dün ben: “ya benim basim agriyoda eve gidip orda devam edebilirmiyim?”

Bugün ben: “ya ben gerçekten artik konsantre olamiyorum eve gidip orda devam edebilirmiyim?”

Yarin ben: “ya mümkünse persembe gunu gidebilirmiyim? Cuma sabah ve cumartesi sabah evden çalisirim”

Yalniz iki gündür bildigin eve baya baya erken gidiyorum. Ve yarin nasil “persembe gunu gidebülürmüyüm?” diyecegim bilmiyorum. Isin enteresan yani, ben biletleri çoktan aldim hehe. Adam yüz verdik astarini istiyo dicek, tepemize çikti iki günde dicek, dicekte dicek.

Ya o kadar canim sikiliyorki anlatamam sana. Tüm bunlar stajyerlikle ilgili tavan yapmis beklentilerimden dolayi. Ulan nerden izledim seviyor sevmiyor dizisini. Bir Yigit, bir Tuna beklerken karsimda iki bos sandalye, yanimda da çöp kutusu is yerinde kopuyoruz. Prostatli yasli amcalar gibi, ikide bir tuvalete gidiyorum. Geçen ustumu degistirmeye usenip, krem renkli meymenetsiz pijama üstümle ise gittim. En son ne zaman makyaj yaptim hatirlamiyorum. Saclarim umrumda degil. Tek derdim bi an önce haftasonunun gelmesi. Haftasonu oluncada pazartesinin gelmemesi.

 

 

Leave a Reply